سرویس های وبسایت چیست ؟

با استفاده از سرویس های جدید وبسایت می توانید به راحتی آتیم ها خود را با قیمت دلخواه به فروش برسانید . تمامی آیتم های که توسط شما در سایت قرار داده میشود برای تمامی کاربران در قسمت بالای سایت منو خرید آیتم نمایش داده می شود که کاربرانی که مایل به خرید هستن می توانند خرید کنند .

چگونه از سرویس های وبسایت استفاده کنیم ؟

کاربران عزیز برای استفاده از تمامی سرویس های وبسایت می بایست در سایت ثبت نام کرده و تمامی اطلاعات مورد نظر را در سایت به صورت صحیح وارد کنند.

اطلاعات مربوط به استیم چیست و چگونه اطلاعات رو پیدا و وارد کنیم ؟

برای فروش و دریافت آیتم ها نیاز به وارد کردن استیم آی دی 64 بیتی و توکن می باشد . برای وارد کردن این اطلاعات در سایت به بالا سمت راست بر روی حساب کاربری خود رفته و بر روی مشخصات کلیک کنید . در صفحه ی باز شده اطلاعات خود را وارد کنید .

چگونه اینونتوری خود را پابلیک کنیم ؟

گام اول :

توکن را چگونه پیدا کنیم ؟

برای بدست آوردن توکن با من گام به گام جلو برید . وارد برنامه استیم بشید مطابق عکس زیر وارد منو اوینتوری شدهو بر روی ترید آفر کلید کنید (تصاویر زیر)

و گام آخر در یافت توکن در تصویر زیر

دوستان از بعد مساوی همون طور که در عکس می بینید میشه همون توکن شما . و در سایت هنگام خرید تیک مرا به خاطر بسپارید رو بزنید که همیشه اطلاعات ذخیره شده باشه و فقط با پرداخت تحویل بگیرید .

استیم آی دی خود را چگونه پیدا کنیم ؟

برای بدست آوردن استیم آی دی با من گام به گام جلو برید . ابتدا این تغییر را در بر نامه استیم خود بدهید تا تمامی لینک ها نشان داده شود

و برداشتن لینک پروفایلتون در عکس آخر و قرار دادن لینک پروفایل در سایت steamid.io

کلیک بر روی دکمه Lookup و در آخر

آموزش وارد کردن اطلاعات استیم در سایت ؟

کاربران عزیز بعد از ثبت نام در سایت می بایست اطلاعات استیم خود را برای خرید و فروش آیتم ها وارد کنند. برای وارد کردن اطلاعات مطابق شکل :

بعد از ورود به سایت بالا دست راست بر روی اکانت خود رفته و از منو گزینه مشخصات رو انتخاب نمایید و بعد از لود شدن صفحه اطلاعات خود را مطابق شکل وارد نمایید

تایید حساب کاربری توسط اس ام اس چگونه انجام می پزیرد ؟

در صفحه ای که مشاهده می کنید اطلاعات رو وارد کنید و ذخیره را بزنید . کاربران عزیز برای اینکه حساب کاربری خودرا فعال کنند نیاز به دریافت اس ام اس و زدن کد رو کادر مورد نظر می باشد

توجه : کاربرانی که در دریافت اس ام اس مشکل دارند شماره موبایل خود را وارد کرده و گزینه تایید از طریق تماس تلفنی را انتخاب نمایند. پس از انتخاب این گزینه با شماره 09355650564 تماس گرفته و با ما در ارتباط باشید که تایید به صورت دستی صورت انجام شود

اعتبار در سایت چیست و چگونه محاسبه می شود ؟

کاربرانی که قسد خرید آیتمی را دارند می توانند توسط اعتبار خود (در صورت داشتن اعتبار ) یا پرداخت مستقیم نسبت به پرداخت اقدام کنند و آیتم خود را تحویل بگیرند.

چگونه اعتبار خود را زیاد کنیم ؟

کاربران به راحتی می توانند با پرداخت مستقیم به اعتبار خود اضافه کنند و به راحتی خرید کنند . برای اینکار در بالا سمت راست بر روی اسم حساب کاربری رفته و از منو باز شده گزینه اعتبار را انتخاب کنید و پرداخت کنید .

گام دوم وارد کردن مبلغی که می خوایم شارژ بشه . توجه داشته باشید مبلغ به تومان می باشد.

چگونه اعتبار خود را به پول نقد تبدیل کنیم ؟

کاربران عزیز به راحتی می توانند با مراجعه به منو بالا دست راست روی اسم خود رفته و از منو باز شده تراکنش ها را انتخاب کرده و گزینه تسویه را انتخاب نمایند . قابل توجه کابران عزیز مبلغ 500 تومان بابت تسویه حساب از مبلغ کل کم خواهد شد . قابل توجه کار بران برای تسویه حساب نیاز به وارید کردن شماره کارت خود در تنظیمات وبسایت می باشد.

شماره کارت خود را برای تسویه حساب در کجا وارد کنیم ؟

کاربران برای اینکار در بالای سایت سمت راست بر روی حساب کاربری رفته و روی مشخصات کلیک نمایید. در صفحه باز شده اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید .

چگونه در سایت آیتم های خود را برای فروش بگذاریم ؟

کاربران برای استفاده از این سرویس می بایست وارد منو بالا سایت فروش آیتم ( درآمد زایی ) شده و درصفحه باز شده اسم گیم مورد نظر که کانتر استرایک گلوبال افنسیو یا بازی دوتا دو رو انتخاب کرده و بر روی نمایش آیتم های من کلیک کنید . تمامی ایتم های مربوط به گیم مورد نظر در لیست پایین نمایش پیدا می کند و کاربران می بایست آیتم مورد نظر رو انتخاب کرده و قیمت مورد نظر را وارد کنید بعد از این مراحل شما آفری از سمت ما دریافت میکنید که می بایست آن را اکسپت کنید . بعد از این مرحله آیتم مورد نظر در لیست فروش وب سایت قرار میگیرد که کاربران دیگه می توانند خرید کنند.

در مرحله زیر باید گیم مورد نظر رو انتخاب کنید و بر روی دکمه نمایش ایتم های من کلیک نمایید.

ایتم مورد نظر رو از آیتم های لود شده انتخاب می کنیم و قیمت آن را به واحد مثال اگه ما 10 کلید برای فروش می گذاریم که رقم کل برای فروش 87500 هزار تومان می باشد می بایست رقم 8750 هزار تومان را وارد کنیم و درخواست را بزنیم . بعد از زدن دکمه درخواست برای شما آفری که شامل ایتم اینتخاب شده می باشد می آید که می بایست اکسپت کنید .

در صورت انصراف از فروش آیتمی که در سایت قرار داده شده چه باید کرد ؟

وارد منو فروش آیتم ها شوید. با زدن دکمه انصراف ایتم مورد نظر برای شما فرستاده میشود .

سیستم فروش آیتم ها چگونه محاسبه می شود ؟

در این سرویس وب سایت 10% هزینه را از کل قیمت منسوب شده از طرف شما کم به عنوان کارمزد کم می کند و مبلغ باقیمانده به اعتبار شما بعد فروخته شدن آیتم شما اضافه خواهد شد .