قوانین و مقررات فروشگاه ای زی کی ایران تورنومنت

استفاده شما از وبسایت فروشگاه اینترنتی ایزی کی به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه منظور از «فروشگاه ایران تورنومنت» وبسایت «فروشگاه اینترنتی ای زی کی » به آدرس اینترنتی easykey.ir می باشد. قوانین و ضوابط بیانگر چگونگی استفاده از خدمات و محافظت از هرگونه اطلاعاتی است که شما هنگام خرید از فروشگاه وارد نموده اید. فروشگاه ای زی کی به دلیل بروزرسانی های مختلف در هر زمان ممکن است متن این بیانیه را تغییر دهد لذا خواهشمند است جهت اطمینان از رضایت بخش بودن هرگونه تغییرات، این صفحه را به صورت دوره ای بازدید نمایید.

لزوم صحت اطلاعات وارد شده

اطلاعات درخواست شده از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام به شرح زیر است:

 • هویت : نام و نام خانوادگی
 • تماس : شماره تلفن و آدرس ایمیل
 • شماره کارت و وارد کردن صاحب حساب

کاربران هنگام خرید از وبسایت می بایست اطلاعات بالا را کامل و صحیح وارد نمایند و بدیهی است مسؤولیت مسائل و مشکلاتی که در اثر نقص و اشتباه در اطلاعات وارد شده به وجود آید به عهده ی مشتری خواهد بود.

موارد استفاده از اطلاعات کاربران

اطلاعاتی که از کاربران هنگام ثبت سفارش یا ثبت نام گرفته می شود برای موارد زیر می تواند استفاده شود

 • بهبود کیفیت خدمات ارائه شده برای کاربران
 • بهبود روند ارائه محصولات در فروشگاه
 • ارسال ایمیل محصولات جدید و پیشنهادات ویژه

امنیت اطلاعات کاربران

فروشگاه ای زی کی متعهد می گردد تا در حفظ امنیت اطلاعات فردی کاربران تمام تلاش خود را به کار بندد. به منظور جلوگیری از دسترسی غیر مجاز و یا انتشار اطلاعات شخصی کاربران، تمام تلاش خود را با متد روز حفظ اطلاعات به کار بندد.

اطلاعات شخصی شما هرگز به فروش نرسیده و همچنین بدون اجازه ی شخصی خود کاربر و یا حکم مراجع قانونی، اطلاعات به ثبت رسیده توزیع و در دسترس شخص ثالثی قرار نخواهد گرفت.

حقوق فروشگاه ای زی کی

قوانین خرید

 • کاربران عزیز جهت پیگیری محصولات و آیتم های که خرید می کنند و دچار مشکل میشود می بایست تا 24 ساعت با بخش پشتیبانی وبسایت در ارتباط باشند .
 • آیتم های فروخته شده تعویض نمی شود یا پس گرفته نمی شود .
 • در صورتی که پرداخت شما با مشکل رو به رو شد و نا موفق بود اگر مبلغی از حساب شما کسر شده تا 72 ساعت برگشت می خورد .
 • بعد از انجام هر خرید شماره تراکنش را یاداشت نمایید.
 • در صورتی که مشکلی برای ایتم های وب سایت به وجود بیاید مثال وارد کردن ایتم الوده به سایت و فروش ان تمامی حق و حقوق بلاک شده در استیم از آن شخص بعد از دادن دادخواست قضایی از شخص متخلف أخذ می‌شود.
 • در صورت بروز مشکل در روند تحویل آیتم خرید شده می بایست در گام نخست تیکت و گام های بعدی از طریق پشتیبانی تلگرام و تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید .

فروشگاه ای زی کی هر گونه سهل انگاری در واگذاری اکانت های کاربری یا واگذاری شماره تماس و اطلاعات شخصی از سوی کاربران به یکدیگر در صورت به وجود آمدن مشکلات از قبیل سرقت اطلاعات سرقت ایتم و پول هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند و کاربران متخلف مسئول مشکلات به وجود امده می باشد .

جرائم علیه صحت و تمامیت داده ها و سیستم های رایانه ای و مخابراتی

جعل رایانه ای

ماده 6 - هرکس به طور غیرمجاز مرتکب اعمال زیر شود، جاعل محسوب و به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست تا یکصد میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

الف تغییر داده ای قابل استناد یا ایجاد یا وارد کردن متقلبانه داده ها، به تغییر داده ها یا عالیم موجود در کارت های حافظه یا قابل پردازش در سیستم های رایانه ای یا مخابراتی یا تراشه ها یا ایجاد یا وارد کردن متقلبانه داده ها یا عالیم به آنها.

ماده 7 - هرکس با علم به مجعول بودن داده ها یا کارت ها یا تراشه ها از آنها استفاده کند، به مجازات مندرج در ماده فوق محکوم خواهد شد.

تخریب و اخالل در داده ها یا سیستم های رایانه ای و مخابراتی

ماده 8 - هرکس به طور غیرمجاز داده دیگری را از سیستم های رایانه ای یا مخابراتی یا حامل های داده حذف یا تخریب یا مختل یا غیرقابل پردازش کند به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی از ده تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ماده 9 - هرکس به طور غیرمجاز با انجام اعمالی از قبیل وارد کردن، انتقال دادن، پخش، حذف کردن، متوقف کردن، دستکاری یا تخریب داده ها یا امواج الکترومغناطیسی یا نوری، سیستم های رایانه ای یا مخابراتی دیگری را از کار بیندازد یا کارکرد آنها را مختل کند، به حبس از شش ماه تا دو سال یا جزای نقدی از ده تا چهل میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ماده 11 - هرکس به طور غیرمجاز با انجام اعمالی از قبیل مخفی کردن داده ها، تغییر گذرواژه یا رمزنگاری داده ها مانع دسترسی اشخاص مجاز به داده ها یا سیستم های رایانه ای یا مخابراتی شود، به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

سرقت و کالهبرداری مرتبط با رایانه

ماده 12 - هرکس به طور غیرمجاز داده ای متعلق به دیگری را برباید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد، به جزای نقدی از یک تا بیست میلیون ریال و در غیر این صورت به حبس از نود و یک روز تا یک سال یا جزای نقدی از پنج تا بیست میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.

ماده 13 - هرکس به طور غیرمجاز از سیستم های رایانه ای یا مخابراتی با ارتکاب اعمالی از قبیل وارد کردن، تغییر، محو، ایجاد یا متوقف کردن داده ها یا مختل کردن سیستم وجه یا مال یا منفعت یا خدمات یا امتیازات مالی برای خود یا دیگری تحصیل کند عالوه بر رد مال به صاحب آن به حبس از یک تا پنج سال یا جزای نقدی از بیست تا یکصد میلیون ریال یا هر دو مجازات محکوم خواهد شد.